گروه جامع و تخصصی هتل‌نیوز - لوگوی شماره یک
جمعه، 10 تیر 1401 Language Logo - Hotel News Group انگلیسی
Hotel Uniform - Hotel News Group
هتل کلاب حساب کاربری من  - گروه جامع و تخصصی هتل‌نیوز Fri, Jul 1, 2022
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / چنانچه توان اقتصادی مردم محدود شود سفر از سبد خانوارها حذف می‌شود
چنانچه توان اقتصادی مردم محدود شود سفر از سبد خانوارها حذف می‌شود - تصویر 1

چنانچه توان اقتصادی مردم محدود شود سفر از سبد خانوارها حذف می‌شود

ایجاد شده: 15/خرداد/1401       آخرین ویرایش: 15/خرداد/1401

به گزارش هتل نیوز،  " کامیار اسکندریون " دبیر جامعه حرفه‌‌‌ای هتلداران ایران گفت ؛ شرایط اقتصادی که مردم این روزها دارند به صنعت گردشگری لطمه زیادی زده است. واحدهای‌‌‌ اقامتی، ‌‌‌ هتل‌‌‌ها و... از ارکان صنعت گردشگری هستند و زمانی که نرخ خدمات بالا برود طبیعی است که در استقبال مردم اثرگذار خواهد بود.

وی افزود ؛ در نظر گرفتن تخفیف در حامل‌‌‌های انرژی یا در نظر گرفتن سهمیه مواد غذایی و یارانه برای هتل‌‌‌ها شاید بتواند بخشی از زیان‌‌‌ صاحبان این کسب‌‌‌وکارها را جبران کند.

او کفت ؛ وضعیت در این صنعت چنان سخت شده که نمی‌توان تصوری از آینده آن داشت. اگر ما پیش‌تر می‌‌‌گفتیم درباره اوضاع دو تا سه سال آینده اطلاع چندانی نداریم با وضع کنونی حتی نمی‌توانیم فردای خود را هم پیش‌بینی کنیم.

دبیر جامعه حرفه‌‌‌ای هتلداران ایران ضمن بیان اینکه سفر، ‌‌‌ تفریح و شادی حق همه مردم ایران است و نباید آن را به یک قشر خاص محدود کنیم افزود ؛ چنانچه توان اقتصادی مردم محدود شود آرام آرام سفر و گردشگری از سبد خانوارها حذف می‌شود یا گزینه دیگر برای اقامت آنها، اقامتگاه‌‌‌های غیرمجاز خواهد بود.جایگاه تبلیغات گروه جامع و تخصصی هتل نیوز 1 جایگاه تبلیغات گروه جامع و تخصصی هتل نیوز 2


کمی منتظر بمانید...