کتابخانه بین المللی

از کتابخانه بخش هتل کتاب هتل نیوز می توانید کتاب مورد علاقه خود را در حوزه هتلداری با جزئیات بررسی و در صورت تمایل دانلود نمائید.


بازاریابی هتلداری و گردشگری + فایل PDF

بازاریابی هتلداری و گردشگری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب بازاریابی هتلداری و گردشگری ( Marketing for Hospitality and Tourism ) یک منبع قطعی برای دوره‌های بازاریابی صنعت هتلداری محسوب می‌شود. این کتاب که کاملا رنگی چاپ شده با استفاده از یک رویکرد یکپارچه، بازاریابی هتلداری را از دیدگاه گروهی مورد بررسی قرار می‌دهد و به بررسی هر بخش این صنعت و نقش آن در مکانیزم بازاریابی می‌پردازد. نویسندگان این کتاب پرفروش به عنوان مربیان برجسته در حوزه بازاریابی شناخته می‌شوند و کتاب آنها که در موسسات بین‌المللی شناخته شده است، متداول‌ترین انتخاب برای دوره‌های بازاریابی هتلداری است. این نسخه از کتاب با بررسی گسترده از سوی دانشجویان و استادان تهیه شده است که شامل مطالب جدیدی راجع به رسانه‌های اجتماعی، بحث در مورد روند فعلی صنعت و تکالیف کاربردی است. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 12/مهر/1399       آخرین ویرایش: 12/مهر/1399
تحلیل مدیریتی در هتلداری + فایل PDF

تحلیل مدیریتی در هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب تحلیل مدیریتی در هتلداری ( The Analytic Hospitality Executive ) به تجزیه و تحلیل هدفمند فرصت‌های منحصربفرد در هتلداری می‌پردازد. مفاهیم این کتاب به تصمیم‌گیران کمک می‌کند تا داده‌های بزرگ و ارزش آنها در این صنعت را درک کنند.  این کتاب توسط یک متخصص برجسته و تحلیلگر مشاغل و کارشناس خبره در صنعت هتلداری و گردشگری نوشته شده است و ارتباط مستقیمی بین داده‌های بزرگ و هتلداری برقرار می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید تجزیه و تحلیل‌ها را در مدیریت استراتژیک یک هتل، استفاده کنید. شما می‌آموزید که کدامیک از انواع داده‌ها مهم هستند، چگونه منابع داده‌ها را شناسایی کنید و چگونه می‌توانید تجزیه و تحلیل‌ها را در چندین فرایند تجاری ادغام کرده و یک فرهنگ تحلیلی کلی ایجاد کنید که اطلاعات را به بینش تبدیل کند.  مطالب این کتاب شامل موارد زیر می‌شود؛ درک داده‌ها و تجزیه و تحلیل اطلاعات  ادغام تجزیه و تحلیل.ها در فرآیندهای تجاری موجود شناسایی با ارزش‌ترین منابع داده جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 29/شهریور/1399       آخرین ویرایش: 29/شهریور/1399
پایداری در صنعت هتلداری + فایل PDF

پایداری در صنعت هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز – کتاب پایداری در صنعت هتلداری ( Sustainability in the Hospitality Industry ) مباحث مشخص پیرامون تغییرات آب و هوا، گرم شدن کره زمین، آلودگی هوا و آب، کاهش سطح لایه اُزُن، جنگل‌زدایی، از بین رفتن تنوع زیستی و فقر جهانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که برای هر مدیر در صنعت هتلداری ضروری است.  مدیران هتلداری فعلی و آینده باید بدانند که چگونه می‌توانند سیستم‌های مدیریت پایدار را ضمن حفظ خط‌مشی اصلی در مشاغل خود ادغام کنند.  پایداری در صنعت هتلداری به دنبال راه‌های ابتکاری برای مقابله با هزینه‌های فزاینده انرژی و همچنین استدلال‌های اخلاقی، اجتماعی و سیاسی برای اقدام در این زمینه است. این کتاب شامل خلق ایده‌ها، راه‌حل‌ها و استراتژی‌های جدید است که برای همه دانشجویان و اساتید در این رشته ضروری است. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 11/مرداد/1399       آخرین ویرایش: 11/مرداد/1399
مدیریت استراتژیک در صنعت گردشگری، هتلداری و رویدادها + فایل PDF

مدیریت استراتژیک در صنعت گردشگری، هتلداری و رویدادها + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب مدیریت استراتژیک در صنعت گردشگری، هتلداری و رویدادها ( Strategic Management for Tourism, Hospitality and Events ) مفاهیمی ضروری برای دانشجویان در این حوزه‌ها دارد که برای اولین بار وارد این صنایع می‌شوند. این کتاب با ادغام تعداد زیادی از مطالعات موردی مبتنی بر صنعت و نمونه‌های مختلف، تئوری‌های این صنایع را با عمل پیوند می‌زند. از جمله سرفصل‌های موجود در این کتاب عبارت است از: پوشش گسترده برای هتلداری و رویدادها تا منعکس‌کننده نیاز روز افزون و اهمیت رویکرد بخش ترکیبی به استراتژی در این صنایع باشد. مطالعات جدید بین‌المللی در حوزه های گردشگری، هتلداری و رویدادها که مفاهیم مدیریت استراتژیک مانند اهداف، محصولات و بازارها و اجرای استراتژیک را نشان دهند.  محتوای جدید در مورد موضوعات استراتژیک نوظهور مؤثر بر صنایع مذکور مانند نوآوری، اشتغال، فرهنگ و پایداری این کتاب یک منبع ضروری برای دانشجویان گردشگری، میهمان‌نوازی و رویدادهاست. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 31/خرداد/1399       آخرین ویرایش: 31/خرداد/1399
 ایمنی مواد غذایی در صنعت هتلداری بین‌المللی + فایل PDF

ایمنی مواد غذایی در صنعت هتلداری بین‌المللی + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب ایمنی مواد غذایی در صنعت هتلداری بین‌المللی ( Food Safety in the International Hospitality Industry ) یک راهنمای بسیار مفید و کاربردی در مورد قوانین فعلی ایمنی و بهداشت مواد غذایی در دنیاست. این کتاب برای همه کسانی که در امر تهیه و تهیه مواد غذایی مشارکت دارند، بسیار مهم است. با استفاده از نمونه‌های عملی مطرح شده و توضیحات ارائه شده، مفاهیم کاملی از ایمنی مواد غذایی در مباحث این کتاب دیده می‌شود. این کتاب شامل سرفصل‌های زیر است: قوانین اروپا در مورد کارمندان مواد غذایی و مصرف‌کنندگان مقررات ایمنی مواد غذایی و اجرای آنها گرایش‌ها و تحولات در قوانین ایمنی مواد غذایی در اروپا مقدمه‌ای بر میکروبیولوژی غذایی عرضه و انبار کردن مواد غذایی آماده‌سازی و خدمات مربوط به مواد غذایی نظافت، سلامتی و ایمنی آنالیز خطرهای مواد غذایی مطالب مفید و کاربردی دیگر جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 13/اردیبهشت/1399       آخرین ویرایش: 13/اردیبهشت/1399
پیشرفت‌هایی در تحقیقات مرتبط با فرهنگ، گردشگری و هتلداری + فایل PDF

پیشرفت‌هایی در تحقیقات مرتبط با فرهنگ، گردشگری و هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب پیشرفت‌هایی در تحقیقات مرتبط با فرهنگ، گردشگری و هتلداری ( Advances in Culture, Tourism and Hospitality Research ) در تلاش است تا درک و توصیف رفتار انسان و فرآیندهای تصمیم‌گیری ضمنی یا صریح را افزایش دهد.  این فرایندهای تصمیم‌گیری می‌توانند بر موارد زیر تاثیرگذار باشند. مکان زندگی چگونگی تاثیرگذاری فرهنگ بر تفکر و اعمال ازدواج و فرزندان انتخاب و رفتار شغلی علایق تفریحی مقصد گردشگری رفتار سفر ایجاد توازن بین کار، استراحت، خواب و رفتارهای ضروری تصمیم‌گیری، استفاده و ارزیابی اقامتگاه برای سفرهای کوتاه‌مدت و بلندمدت این مجموعه دو جلدی به بررسی افراد و تجربیات کسب شده در خانواده‌ها و پیشینه‌های فرهنگی و شخصی و پیامدهای آنها می‌پردازد و هدف آن، ترویج هم‌افزایی در بین پژوهشگران و فرهیختگان حوزه‌های مربوط است. مطالعه این دو جلد کتاب در حوزه تحقیقات به تمام اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان در صنعت هتلداری و گردشگری توصیه می‌شود. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 23/فروردین/1399       آخرین ویرایش: 23/فروردین/1399
مباحث رایج در صنعت هتلداری و گردشگری + فایل PDF

مباحث رایج در صنعت هتلداری و گردشگری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌‌نیوز - صنعت هتلداری و گردشگری در سطح جهانی در حال تحول بوده و دستخوش تغییرات اساسی است. با پیشرفت سریع دانش و مهارت‌ها، شیوه‌های گذشته به روش‌های مختلف اجرا می‌شود. از این رو ضروری است که درکی از موضوعات جاری داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف کنیم. کتاب مباحث رایج در صنعت گردشگری و هتلداری ( Current Issues in Hospitality and Tourism ) به هشت بخش تقسیم شده است که مفاهیم گسترده زیر را شامل می‌شود: آموزش سازماندهی و مدیریت ( موضوعات عملی و روندهای فعلی در صنایع هتلداری، غذا و گردشگری ) نوآوری در محصولات غذایی بازاریابی هتلداری و گردشگری اسلامی روندهای کنونی در صنعت گردشگری این کتاب برای دانشجویان مدیریت هتلداری، پژوهشگران و نوآوران، دست‌اندرکاران صنعت، سیاست‌گذاران و برای کسانی که علاقه‌مند به تحقیقاتی در زمینه هتل‌ها، گردشگری و پذیرایی هستند، بسیار مفید خواهد بود.

ایجاد شده: 16/فروردین/1399       آخرین ویرایش: 17/فروردین/1399
توسعه صنعت گردشگری و هتلداری در جنوب شرق آسیا + فایل PDF

توسعه صنعت گردشگری و هتلداری در جنوب شرق آسیا + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب "توسعه صنعت گردشگری و هتلداری در جنوب شرق آسیا" ( Development of Tourism and the Hosptality Industry in Southeast Asia ) به بررسی نقاط مهم در صنعت گردشگری و هتلداری در کشورهای جنوب شرقی آسیا و جمع‌آوری چشم‌اندازها و نقطه نظرات علمی از محققان سراسر منطقه می‌پردازد. این کتاب برای دانشجویان مدیریت هتلداری، گردشگری و بازاریابی، خوانندگان علاقه‌مند در محیط‌های آکادمیک در سراسر جهان و همچنین متخصصان این صنعت یک منبع ارزشمند محسوب می‌شود. مطالب این کتاب ابتدا در مورد نقش مهم صنعت گردشگری و هتلداری با توجه به تحولات سریع اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی رخ داده در جنوب شرقی آسیا مباحثی را عنوان می‌کند. سپس دیدگاه‌هایی در مورد گردشگری پزشکی، گردشگری برای سالمندان و چندین تحول دیگر در بخش گردشگری و هتلداری را ارائه می‌دهد. در این کتاب می‌توانید مسیرهای آینده در این صنعت را با تأکید بر مدل‌های تصمیم‌گیری بررسی و مطالعه نمائید. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 10/اسفند/1398       آخرین ویرایش: 10/اسفند/1398
داستان‌های گردشگری ایران + فایل PDF

داستان‌های گردشگری ایران + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب داستان‌های گردشگری ایران ( Iran Tourism Stories ) پروژه‌ای است که در اواخر سال ۹۶ به پیشنهاد "زوراب پولولیکاشویلی" دبیر کل سازمان جهانی گردشگری و با استقبال "علی‌اصغر مونسان" وزیر گردشگری کشور، آغاز شد و پس از ۱۸ ماه به پایان رسید. در این کتاب، ۱۴ روایت از فعالان و دلسوزان عرصه گردشگری در نقاط مختلف کشور از جمله روستاهای لپویی و پاسارگاد واقع در استان فارس، روستای فرحزاد در اصفهان، روستاهای قاسم آباد و جیره سر باقر خاله واقع در گیلان، روستای کلپورگان در سیستان و بلوچستان، روستای اصفهک در خراسان جنوبی، روستای دوپلان در چهارمحال بختیاری، روستای قلعه بالا در سمنان، جزیره قشم و نیز شهرهای همدان و تهران، گردآوری و منتشر شده است. در مقدمه این کتاب آمده است "به جرات می‌توان گفت که ایران یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های اصلی جهان است و یکی از طولانی‌ترین تمدن‌های شهری از قرن هفتم پیش از میلاد محسوب می‌شود. ایران که در موقعیتی استراتژیک بین شرق و غرب و در جاده تاریخی ابریشم قرار گرفته، دارای تنوع قومی بالایی است که به میراث‌فرهنگی بی‌نظیر این کشور منتهی شده است. این کشور دارای طبیعتی با کوه‌های پوشیده از برف، کویرهای خشک، سواحل بکر و واحه‌های سرسبز است." جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 24/دی/1398       آخرین ویرایش: 24/دی/1398
مدیریت کیفیت زندگی در گردشگری و هتلداری + فایل PDF

مدیریت کیفیت زندگی در گردشگری و هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب مدیریت کیفیت زندگی در گردشگری و هتلداری ( Managing Quality of Life in Tourism and Hospitality ) آخرین یافته‌ها در این زمینه را با استفاده از نظر محققان و متخصصان، ارائه می‌دهد. در این کتاب شده است تا مطالب همراه با مثال‌هایی در زمینه‌های گردشگری و هتلداری و به صورت کاربردی، مطرح و بررسی شود. تحقیقات با موضوع کیفیت زندگی در گردشگری و هتلداری به سرعت در حال رشد است و به سه دسته اصلی طبقه‌بندی می‌شود. 1 - تحقیق در زمینه کیفیت زندگی که بر گردشگران و میهمانان تأثیر می‌گذارد و همچنین تأثیرات برنامه‌های گردشگری و میهمان‌نوازی خاص بر کیفیت کلی زندگی گردشگران و میهمانان هتل 2 - تحقیق در زمینه کیفیت زندگی که بر کارکنان شرکت‌های گردشگری و هتلداری متمرکز است. مانند تأثیر برنامه‌های تعادل کار و زندگی بر کارکنان هتل‌ها 3 - تحقیق در زمینه کیفیت زندگی که بر جوامع گردشگری تمرکز دارد از جمله تأثیر برنامه‌های جامعه سبز بر کیفیت زندگی ساکنان جوامع گردشگری هر فصل از این کتاب شامل یک مثال از بهترین روش‌ها یا مطالعات موردی را شامل می‌شود و با خلاصه‌ای از مطالب آموخته شده به پایان می‌رسد. آموزه‌های این کتاب برای فعالان گردشگری و هتلداری و همچنین رهبران جامعه، کاربردی است و می‌تواند برای تحقیقات بیشتر از سوی دانشگاهیان فعال در صنعت گردشگری و صنعت هتلداری نیز مورد استفاده قرار گیرد. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

ایجاد شده: 4/آبان/1398       آخرین ویرایش: 24/دی/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...